Produktywność
w przystępnej cenie.

Wózki DOOSAN GX to nie tylko
komfort, wytrzymałość i niezawodność,
to również moc i doskonałe osiągi.

Prędkość poruszania się wózka
widłowego do 21.5 km/h

Prędkość podnoszenia
ładunku do 570 mm/s

Prędkość opuszczania
ładunku do 580 mm/s

Gwarantowana jakość.

Jesteśmy pewni jakości naszych wózków. Sprawdzają się w najcięższych warunkach i słyną z niesłychanej wytrzymałości i doskonałej wydajności. Dlatego wprowadziliśmy podwójną gwarancję, z jednej strony zapewniamy 2 lata niezawodnej pracy, a z drugiej oferujemy gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych wózków, możesz je zwrócić!

W pełni zawieszona oś napędowa.

Mocna obudowa w postaci jednoelementowego odlewu oraz półosie ze stali stopowej o dużej wytrzymałości na rozciąganie wydłużają żywotność podzespołu. Wytrzymałe koło koronowe na wielowypuście i zwolnice przenoszą duży moment obrotowy na koła napędzające. Całość składa się na układ napędowy niewrażliwy na wstrząsy.

Wydajny układ chłodzenia.

Aluminiowa chłodnica o dużej powierzchni roboczej oraz obszerny
otwór wentylacyjny w przeciwwadze zapewniają efektywne
chłodzenie silnika
w czasie intensywnej ekspolatacji.

Czyste powietrze dla długiej żywotności silnika.

Dwusekcyjny filtr powietrza o dużej pojemności dba o tempereaturę i jakość powietrza oraz minimalizuje częstotliwość czynności obsługowych. Wlot powietrza, umieszczony wysoko w górnej części daszka ochronnego operatora, dostarcza czystego powietrza nawet podczas pracy w najtrudniejszych warunkach.

Silniki sprawdzone w najtrudniejszych warunkach.

Moc, doskonałe osiągi, niezawodność i łatwa obsługa silników zapewniają długą i bezawaryjną eksploatację wózków. Skonstruowane z myślą
o przeznaczeniu przemysłowym utrzymują ciągłość procesów przeładunkowych przy jednoczesnej optymalizacji
kosztów użytkowania sprzętu
.

Silnik 4TNE98 zaprojektowano wyłącznie do zastosowań w pojazdach przemysłowych. Jego moc oraz sprawdzone, wytrzymałe podzespoły są gwarancją wysokiej produktywności i pozwalają zminimalizować koszty obsługi serwisowej. Silnik spełnia rygorystyczne, europejskie
i amerykańskie normy w zakresie emisji spalin.

Silnik G424F zapewnia wysoki moment obrotowy i wydajność. Układ automatycznej kompensacji luzu zaworowego zapewnia minimalną obsługę serwisową, natomiast elektronicznie sterowany układ zasilania maksymalnie ogranicza emisję szkodliwych substancji.

System samodiagnostyki i kontroli prędkości obrotowej stale nadzoruje pracę silnika zapewniając cichą i bezpieczną pracę. Wał korbowy osadzony na pięciu łożyskach głównych zapewnia długą żywotność silnika.